Araçlarımız

Tüm araçlarımız kapalı çelik kasadır. 3+1 veya 4+1 ev eşyası rahatlıkla yüklenip sorunsuz bir taşımacılık için aracın iç kısmı da mobilya kaplıdır. Ankara evden eve nakliyat için evinizin güvenle taşınmasında araç filomuzda bir kaç tanesinin resimlerini sunuyoruz. güveninizle büyüyoruz. Güven veriyoruz. Ankara nakliye lider markası olan Karaaslanlar ankara evden eve nakliyat 19 yıldır size hizmet vermekten gurur duyar. Biz senelerdir Nakliye ankara hizmeti vermekteyiz. Ankara şehir içi taşımacılığın da yıllardır değişmez adresiniz Karaaslanlar evden eve nakliyat. Karaaslanlar ankara evden eve nakliyat firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir. Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Firmamız Ankara genelinde kendine ait büyük bir alan üzerinde eşya depolama hizmeti vermektedir. İster kısa süreli ister uzun süreli eşya depolama işleriniz için kaliteli firmamızı arayabilirsiniz. Karaaslanlar ankara nakliyat sektöründe senelerin firması olan bizler siz müşterilerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılamak ve gelişen teknoloji ile son sürat hizmetlerine devam etmektedir. Ankara evden eve nakliye müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Ankara evden eve nakliyat şirketleri uzman deneyimli elemen kadrosuyla taşımacılar istiyorsanız, bizler sizler için en hesaplı nakliyat fiyatları sunan kaliteli ankara evden eve nakliyatçıları arasında yer alıyoruz.

Siz taşınmaya karar verdiğinizde evinize ekspertiz personelimiz gelerek eşyaların yoğunluğunu inceler ve ona göre araç tahsis etmektedir. Katların alçak ve yüksek olmasına göre de personel sayısı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti bilindiği gibi dikkat ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Taşımacılık da en büyük unsur eşyaların doğru ve ciddi bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Ankara Karaaslanlar Nakliyat tüm eşyalarınıza değer vererek ilk önce battaniye ile ambalajlayıp sonrada havalı naylon ile sararak eşyanın zarar görmemesi için tüm çabayı göstermektedir.Araçlarımızın hepsi çelik kasalı olup 4+1 ev eşyasını rahatlıkla taşıyabilecek şekildedir. Tüm araçlarımızda elbise dolabı bulunmaktadır.Eşyaların transferi yapılırken hasar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınmış ve aracın içi ahşap kaplamadır.

Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Ankara Karaaslanlar Nakliyat şehirler arası nakliyat’da tüm taşımacılık hizmetleriniz için Axa Oyak firması ile taşımacılığı daha güvenli sigortalı hale getirmiştir. Eşyalarınız araca yüklendikten sonra aracın yolda kaza yapması devrilmesi ve gibi hallerde de eşyalarınız tamamı ile sigortalı olarak sevkiyatı yapılmaktadır.

  • Mobilya ve diğer eşyalar için özel kraft kağıtlı balonlu köpük
  • Yastık yorgan ve benzeri eşyalar için özel hurçlar
  • Halılar için halı poşetleri
  • Takım elbiseler için elbise kolileri